zeonforces.net - Polski Serwis Mobile Suit Gundam
 
Untitled Document

Kobieta zmienną jest

 

Obejrzałem "Witchblade". To jedyna rzecz, której o tej serii jestem pewien. Widziałem cztery epizody tego anime i... i plastik, folia, ksero. Cztery epizody i nic, zero. Żadnych emocji, przemyśleń, żadnych doznań. Nie czuje się wprawdzie zniesmaczony (co ostatecznie nie jest najgorsze), niestety jednak, zachwycony też nie jestem (a to już dobre nie jest). Może to przez wakacje? Wiecie, czas relaksu, kiedy to raczej nie ma się ochoty na wiele, a bezmyślność działa w najlepsze. A może dlatego, że sam "Witchblade" to bezmyślna papka, która na dodatek nie poderwie ani wzrokowca, ani audiofila. Kreska, którą widziało się już setki razy, dźwięk, który setki razy obrzydzał życie. Nawet fabuła - też coś jakby plagiat. "To gdzieś już było" będzie chyba najlepszym streszczenie całości.

Pokrótce: jest ONA, naturalnie nie do końca normalna - taki typ człowieka z grupy pozytywnie zakręconych. Ma dziecko, niejasną przeszłość i COŚ, czego, jak się okazuje, chce pół świata. W tle mamy moc, zło, pragnienie normalnego życia i masę innych bzdetów. Aha, jakiś hentai stał najwyraźniej za produkcją "Witchblade" - wszystkie niemal bohaterki są mega-cycate, naprawdę MEGA... to tak przy okazji.


Ostatecznie, jeśli naprawdę nie macie co robić z czasem i transferem, jeśli lubicie wymazywać sobie godziny z życia, to ... ffff, to włączcie defragmentacje dysku i popatrzcie jak fajnie przestawiają się kwadraciki. "Witchblade" jest tak nijaki, jak tylko może być anime. Jest jak kompot w większości szkolnych stołówek. Niby kolorowy, niby owocowy, bierzesz łyk - cholera, woda.

 

Recenzent: AzzL
Tytuł anime: Witchblade
Ilość widzianych odcinków: 4
Strona oficjalna: http://www.witchblade.jp/

 


Main
»
Strona główna
» Redakcja
» Forum Anime Rebellion
» Forum KTA
» Historia strony
» Reklama
» Konkurs Teledysków Anime
Recenzje
»
Anime

» Film
»
Pierwsze wrażenie

Teksty
»
Tutoriale
Multimedia
»
Teledyski
(AMV)
» Programy
Prace fanów
»
fan Ficks
»
fan Gfx

 
Rei Official Website ~ always for JMUSIC world