zeonforces.net - Polski Serwis Mobile Suit Gundam
 
Untitled Document

Jestem Asami. 17-letnia uczennica liceum. Ukrywam ten sekret przed wszystkimi ale tak naprawdę...jestem mężatką

 

 

Ładna...spudniczka ^_^

Jeśli chodzi o romantyczne serie anime, to potrafią mnie rozłożyć już samym openingiem. Nic tylko płaczą i się całują. W dodatku towarzysząca temu piosenka w której co 5 sekund powtaża się słowo "love", samoistnie sprawia, że odruchowo wciskam Alt+F4 ;) Nigdy nie obejrzałem żadnego do końca, dlatego obiecałem sobie, że Okusama wa Joshikosei będzie tym pierwszym i ostatnim razem.
Z początku wydawało mi się, że czymś takim mogą interesować się jedynie dziewczyny ale w trakcie oglądania, często zastanawiałem się dla kogo to anime jest przeznaczone? To zadziwiające, ale można odnieść wrażenie, że romantyzm ustępuje tu miejsca wielkim cyckom i okrągłym pośladkom a chyba nie o to w miłości chodzi ? ;P

"Jestem Asami. 17-letnia uczennica liceum. Ukrywam ten sekret przed wszystkimi ale tak naprawdę...jestem mężatką". I taką oto wiadomością wita się z nami Asami - główna bohaterka Okusama wa Joshikosei. Jak to

nastolatka, jej miłosne fantazje są niezmierzone. 90% jej życia zajmuje rozmyślanie na temat swojej drugiej połowy - nauczyciela Danna-sama który uczy ją fizyki. Kobitka ma problem bo ciągle uważa, że jej ukochany traktuje ją jak dziecko co jej się bardzo nie podoba i robi wszystko aby to zmienić.

Asami ma także dwie wścibskie koleżanki i ostrego ojca który jest stróżem jej moralności i nie lubi się z Danna'em. Tak jak wspomniałem, Okusama wa Joshikosei nie jest typową romantyczną opowieścią, gdzie miejsce mają same pocałunki. Chwilami to anime może naprawdę rozbawić a i nieraz będziecie zatrzymywać obraz aby podziwiać anatomię ludzkiego ciała ^_^

Na temat grafiki ciężko się rozpisać ponieważ nie ma jej czego zarzucić ale do wychwalania także ciężko coś znaleść ;) Nie ma tu żadnych niedociągłości ani przesady w żadną ze stron. Śliczne kolorki, duże oczy, gruba kreska i ładna gra świateł. W dobrym anime nie potrzeba niczego więcej.

Bardzo spodobał mi się rodzaj zastosowanego dźwięku w Okusama wa Joshikosei. Powolne uderzanie cymbałków i pogodne dźwięki dodają niesamowitego uroku. Pojawiają się one w szczególnie miłosnych momentach i potrafią wprowadzić w zadumę ;) Muzyki z Openingu i Endingu napewno nigdy bym nie słuchał., jednak do Okusama wa Joshikosei pasują idealnie. Słodkie pioseneczki wspaniale kompunują się z początkowym obrazem. Audio na plus.

I czym tu się tak chwalić? Też mam taki ręcznik...

Jest piwo! Impreza się rozkręca.
Ja chyba zwariowałem...Chcę polecić romantyczne anime! Być może to wina wakacji, a jeśli tak to Okusama wa Joshikosei jest idealną pozycją na ten okres. Bardzo spodobał mi się pierwszy odcinek i wydaje mi się, że z chęcią dowiem się co będzie się działo w następnych ^_^ Zobaczcie to. Naprawdę może poprawić humor.

 

Recenzent: Pogo
Tytuł anime: Okusama wa Joshikosei
Ilość widzianych odcinków: 1
Strona oficjalna: brak

 


Main
»
Strona główna
» Redakcja
» Forum Anime Rebellion
» Forum KTA
» Historia strony
» Reklama
» Konkurs Teledysków Anime
Recenzje
»
Anime

» Film
»
Pierwsze wrażenie

Teksty
»
Tutoriale
Multimedia
»
Teledyski
(AMV)
» Programy
Prace fanów
»
fan Ficks
»
fan Gfx

 
Rei Official Website ~ always for JMUSIC world